VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, Niedzica - Polana Sosny 10-11 lutego 2018 r.


mapa strony

Polana Sosny, Niedzica, wygiąg narciarskie, zawody, strażackie, 2018

Już po raz VI reprezentanci strażackich jednostek OSP z wielu województw będą rywalizować pomiędzy sobą indywidualnie i drużynowo 10 i 11 lutego podczas OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW STRAŻAKÓW OSP W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE. Zawody odbędą się  na stoku Stacji Narciarskiej Polana Sosny w Niedzicy gm. Łapsze Niżne. Zawody mają       niespotykany nigdzie przebieg i formułę, ponieważ podczas dwóch dni zawodów wszyscy zawodnicy obowiązkowo startują w bojowym ubraniu i hełmie strażackim.  W pierwszym dniu zawodów rozegrane zostaną indywidualne mistrzostwa kraju strażaków OSP w slalomie gigancie.  W drugim dniu odbędzie się niezwykle widowiskowa konkurencja drużynowa  Strażacki Slalom Gigant w której wszyscy zawodnicy z drużyny trzymając wspólnie wąż strażacki, muszą z nim zjeżdżając na nartach lub snowboardzie pokonać trasę slalomu.

Zawody rozpoczynają się w jednym i drugim dniu około godz. 11.00. Zapisy trwają do 08 lutego. Kontakt w sprawie zawodów tel.731 880 083, więcej informacji na Facebooku Osp-sport.

Organizatorzy Mistrzostw: Dariusz i Zbigniew Tokarscy

Współorganizator: 

Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych  RP Województwa Małopolskiegostr. glowna
Strona główna ZEW Niedzica S.A.